Witamy !

Sekretariat

Godziny pracy
poniedziałek - czwartek: 8:00 - 15:30  |  piątek: 8:00 - 14:00
Przyjmowanie interesantów
poniedziałek, wtorek, środa: 9:00 - 15:30  |  piątek: 9:00 - 14:00
Pokój
2009
Telefon
85 738 8284
Fax
85 738 8313
Adres e-mail
office@math.uwb.edu.pl
Bieżące informacje o zasadach funkcjonowania Uniwersytetu w Białymstoku
znajdują się na stronie głównej
https://uwb.edu.pl/
Rekrutacja na kierunek matematyka
Zapraszamy !
Informacja dla kandydatów na Wydziale Matematyki
tel.: 85 738 8278 w godz. 10-14
rekrut@math.uwb.edu.pl
Zachęcamy do kontaktu mailowego
Internetowa Rejestracja Kandydatów
Harmonogram rekrutacji
Informacje o studiach na UwB

Letnia poprawkowa sesja egzaminacyjna 31.08-13.09.2020

Aktualizacja: 2020-07-10

Rozkład zajęć

Aktualizacja: 2020-06-30

Rozkład zajęć w systemie USOS

Konkurs na stanowisko profesora uczelni

Dziekan Wydziału Matematyki Uniwersytetu w Białymstoku za zgodą JM Rektora i Rady Wydziału
ogłasza konkurs na stanowisko profesora uczelni w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w dyscyplinie matematyka. 

Więcej...

Konkurs na stanowisko adiunkta

Dziekan Wydziału Matematyki Uniwersytetu w Białymstoku za zgodą JM Rektora i Rady Wydziału ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w dyscyplinie matematyka.

Więcej...

Wirtualne Dni Otwarte

Dlaczego UwB? Dlaczego Białystok? Rekrutacja krok po kroku...

Więcej...

Na wakacjach spotkałem matematykę

Centrum Kreatywnego Uczenia się Matematyki przy Wydziale Matematyki Uniwersytetu w Białymstoku ogłasza konkurs Na wakacjach spotkałem matematykę.

Więcej...

Zmiana organizacji roku akademickiego

Komunikat Dziekana Wydziału Matematyki w sprawie organizacji roku akademickiego 2019/2020.

Więcej... Więcej ogłoszeń...

Laureat konkursu międzynarodowego MOZART

2020-07-23

Nasz pracownik, dr Tomasz Goliński został laureatem międzynarodowego dwustronnego konkursu MOZART na polsko-austriackie projekty badawcze, który jest przeprowadzany we współpracy z agencją Austrian Science Fund.

Więcej... Więcej wydarzeń...

Ostatnio wydane publikacje

  1. K. Prażmowski, M. Żynel
    Metric structures imposed on Grassmannians
    Beitr. Algebra Geom. 61 (2020), 507-513, (published on-line in 2019).
    DOI10.1007/s13366-019-00480-9
  2. R. Andruszkiewicz, N. Andruszkiewicz
    Elementary Proof of Nagell's Theorem
    Azerb. J. Math. 10 (2020), no. 2, 62-70.
  3. K. Petelczyc, K. Prażmowski, M. Żynel
    Geometry on the lines of polar spine spaces
    Aequationes Math. (2020), (on-line first).
    DOI10.1007/s00010-020-00733-2
  4. T. Czyżycki, J. Hrivnák , L. Motlochová
    Generalized Dual-Root Lattice Transforms of Affine Weyl Groups
    Symmetry 12 (2020), no. 6, 1-38, (Licencja: CC BY 4.0).
    DOI10.3390/sym12061018
  5. B. Kwaśniewski, R. Meyer
    Stone duality and quasi-orbit spaces for generalised C*-inclusions
    Proc. London Math. Soc. 121 (2020), no. 4, 788-827, (published online: 2 May 2020.).
    DOI10.1112/plms.12332
Więcej...
Uwagi do prezentowanych tutaj danych bibliograficznych proszę kierować do: libmaster@math.uwb.edu.pl